2013 Kale Mutfak Dolapları Modelleri

Alaria

Alaria, modern çizgilerin kendine özgü süslenmiş lake dolaplarla birlikte  yatay formuyla özel bir dizayn oluştururken , çok sıcak bir ortam olmasını sağlıyor. Hem estetik olarak görünürlüğü hem de sunduğu konforla birlikte , farklı şekilde özgün ve yenilikçi bir tarzın temsilcisi haline geliyor. Tezgah paslanmaz çelik olarak sunuluyor.Ayrıca  birbirinden farklı olarak pişirme ve yıkama  bölümlerinde konforlu ve pratik çalışmaya imkan sağlıyor.

 

ANETO & DAPHNE

Doğanın tüm güzelliklerini mutfağa adeta yansıtıyor. Boy ve alt kapakları mat meşe PVC olan üst kapakları ise koyu kahverengi ve mat lakedir. Sıradan bir mutfağım var diyenler için anetonun sunduğu konfor ve şıklık size eşsiz bir mutfak ortamı yaratmanızı ve kolayca pişirip yemek yiyebilmeniz için ferah bir ortam sağlıyor.

 

 

HERBA

Can alıcı kırmızı rengiyle beraber her bir serisi gözlere hemen fark ettiriyor. Kırmızı her zaman çekici bir renk olmuştur.Her alanda kırmızının rengi ve farkı insanlara heyecan katabiliyor.Mutfağınız da ise ayrı bir hava katacağına eminim.Beyaz ve gri tonlu mutfak modellerinde tercih edilebilen bu dolap tarzı her zaman zarif ve şık durabiliyor.

 

 

KAMILLE

Pürüz konusunda kusursuz el değmeden üretilen bir tasarım harikası.Morluğun can alıcı çekiciliği sayesinde mutfağınız ayrı bir hava katacak. Misafirlerinizle birlikte yemek yerken , gözlerinizi alamayacaklarına eminim. Işıklı raflar sayesinde mutfağınızın değerine değer katıyor.Özenle seçilmiş renkleri hayatınıza pozitif enerji katıyor.Kale KAMILLE modeliyle 2013′ün en iyiler arasına girmeye şimdiden aday olmuş durumda.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

saç dökülmesi