Kapı Önü Paspasları

Sağlıklı yaşam için günde bir saate yakın yürümek tüm insanlar için son derece önemli bir ihtiyaçtır. Fırsat buldukça yürümek kendimizi dinç hissetmemizi ve zinde kalmamızı sağlar. Peki, güzel bir yürüyüş yaptık ya da bir sabah koşusundan ya da sadece işimizden evimize dönüyoruz.  Bizi ailemizden hatta kapımızdan bile önce kapı önü paspasımız karşılamaktadır. Kimilerinin dikkat bile etmeden üzerine basıp geçtiği kimilerinin ise üzerine basmaya kıyamadığı kapı önü paspasları.

kapı önü giriş paspas

İşte bizim işimiz de tam burada başlıyor. Sizleri evinize, iş yerinize ve yaşam alanınıza girmeden önce sıcak bir şekilde karşılamak istiyoruz.  Aynı duyguyu tüm misafirlerinize de yaşatmaktan gurur duyacağız. Birbirinden farklı modeller ile tarzınızı yansıtacağınız bir kapı önü paspası bulmanız son derece kolay olacaktır. Ayrıca kişi veya kurumlara özel tasarım ve modellerimiz de bulunmaktadır.

kapı önü çakıl paspas

Özel üretim paspaslarımız, kaliteli dokusu ile ayakkabımız ile gelen kiri ve tozu kapıdan içeri almaz. Bir nevi kapı önünde hijyen denetimi yapan bir görevli gibi bizim için çalışmaktadır. Ayaklarınızı paspasınıza silmeniz geçiş için hak kazanmanıza yeterli. Bir de tabi yağışlı günlerde, en kötü hava şartlarında bizim en büyük kurtarıcımız.

çiçekli paspas

Ayakkabılarımız ıslanmış hatta çamur içinde kalmış olabilir. Kapı önü paspasımız sayesinde merak etmemiz gereken hiçbir şey yok. Ayakkabılarımızı sadece paspasımıza 2-3 defa sıkıca sürtmemiz yeterli,  gerisi onun işi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

saç dökülmesi