Kapı Süsleri

Sürekli gelişen ve hızla büyüyen teknoloji, aynı hızda el emeği ile yapılan birbirinden güzel el sanatlarının azalmasına da sebep olmaktadır. Eski zamanların en güzel ve en modern modası olan birçok el işi işlemeler, çeşitli nakış ve çiçeklerden yapılan birbirinden güzel örtüler, günümüzde artık demode olmaya yüz tuttu. Bizlere ise annelerimizden miras kalan incikler, boncuklar ve el işi göz emeği ile yapılan o güzelim işlemeler, çalışmalarımız için büyük ilham kaynağı olmuştur.

çelik kapı süsü

Peki, biz ne yapıyoruz? Bizim işimiz kapı süsleri.  Sizler için annelerimizin el işlerini hatırlatan sımsıcak kapı süslerini tasarlıyoruz. Evinize, iş yerinize ya da dilediğiniz her yerde kullanabileceğiniz özel ve birbirinden güzel kapı süsleri. Bu el yapımı özel tasarımlarımızı dilediğiniz her kapının üzerinde kullanabilirsiniz.

dış kapı süsü

Özel davetleriniz için, özel karşılamalarınız için farklı farklı seçenekler ile renk renk modellerden seçim yapabilirsiniz. Son zamanlarda doğum günlerinin vazgeçilmezi olan kapı süsleri tüm çocukların da ilgisini çekmekte ve çocuklar arasında ilgiyle takip edilmektedir. Yeni doğan bebekler için hazırlanan kapı süslerimiz de yavaş yavaş olmazsa olmazlar arasına girmektedir. Ayrıca sizlerden gelebilecek her türlü talebe göre çalışarak kişiye özel tasarımlar da gerçekleştirmekteyiz.

çiçekli giriş kapı süsleri

Kapınıza yapacağımız küçük bir dokunuş ile hem kendinizi hem de kapınızı çalacak herkesi mutlu etmek ister misiniz?  Cevabınız evet ise hemen şimdi yeni fırsat ve indirimlerimiz için sitemizi ziyaret ediniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

saç dökülmesi